مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کتونی اسپرت مردانه

آنچه در این مقاله می خوانید .....

کتونی اسپرت مردانه با کیفیتفروش کتانی اسپرت باکیفیت خوبتولیدی کتانی با کیفیت، کتانی مردانه با کیفیت
تولیدی کتانی با کیفیت

کتونی اسپرت مردانه و خرید عمده آن در تهران، شیراز، کردستان، مشهد، تبریز و دیگر استان ها و شهر های ایران.
کتانی های اسپرت مردانه می توانند در کیفیت های خیلی پایین و هم در کیفیت های مشابه خارجی تولید شود و به فروش برسد، اما آن که چه کتانی بیش تر تولید می شود، همان کتانی که بیشتر توسط مردم خریداری شود! بنابر این هر کیفیت تولیدت هر کشوری ارتباط مستقیم با نوع خرید مردم آن سر زمین دارد.

 

کتونی اسپرت مردانه با کیفیت

کتانی مردانه اسپرت

نمی گوییم که وضعیت اقتصادی مردم بد است، نمی گوییم مردم نمی توانند محصولات بلا کیفیت مناسب را خریداری کنند، چرا که این فقط گول زدن خودمان می باشد، می توانیم این گونه نگاه کنیم خوب، مردم آن ندازه توانایی ندارند که هزینه خیلی زیادی را بابت خرید کفش و کتانی بپردازند، آن ها نمی توانند یک جا یک کفش گران قیمت خیداری کنند پس به دنبال خرید محصول ارزان می روند، این اتفاقی هست که در ابتدا می افتد، برای هر فردی ممکن است یک بار پیش بیاید که از محصولات ارزان قیمت خریداری کنند بعد متوجه خواهد شد که یکبار خرید با کیفیت به صرفه تر از ۱۰ بار خرید بی کیفیت می باشد.

به هرحال در کشور هایی که اقتصاد آن ها ضعیف می باشد، زیاد پیش می آید مردم به خرید محصولات ارزان قیمت تمایل نشان بدهند، بنابراین چون آن ها متقاضی محصولات بی کیفیت و ارزان می شوند، محصولات بی کیفیت نیز در بازار آن ها پر می شود و تولیدی های سبک ارزان قیمت نیز در صنعت آن ها زیاد می شود.

 • کتانی با کیفیت مردانه
 • فروش کتانی عمده
 • عمده فروشی کتانی ارزان
 • کتونی ارزان قیمت
 • کتونی ارزان مردانه و زنانه

فروش کتانی اسپرت باکیفیت خوب

کتانی با کیفیت خوب

کتانی های با کیفیت هم در ایران تولید می شودذ، کتانی هایی که کیفیت آن ها دست کمی از کتانی های وارداتی خارجی ندارند، کتانی هایی که می توان آن ها را به راحتی در بسیاری از بازار های دنیا عرضه کرد و آن ها را به فروش رساند.

کتانی های نیوبالانس اسپرت، نمونه ای کتانی های با کیفیت ایرانی می باشد که درحال تولید مشابه نمونه اصلی می باشد.

همین مدل نیوبالانس در سبک های ارزان قیمت نیز تولید می شود، که کمی از سختی رویه دوزی آن کم می کنند یا کیفیت زیره آن را دستکاری می کنند یا دیگر روش هایی که به کمک آن ها قیمت کتانی شکسته می شود.

خوبی تولید کتانی هایی که کیفیت مطلوبی دارند آن است که این کتانی ها فقط مناسب بازار داخل نیستند و برای بازار های صادراتی و خارج از کشور نیز مناسب هستند.

این کتانی ها ممکن است در داخل کشور فروش خوبی برسند که این عالیست اما اگر هم در داخل کشور به فروش موفقیت آمیزی نرسند، چون کیفیت مرغوبی دارا می باشند، می توانند به خوبی وارد بازار های دیگر کشور ها نیز بشوند و سهم خوبی را از بازار های آن ها بدست آورند.

 • تولید کتانی با کیفیت
 • کتانی با کیفیت صادراتی
 • تولیدی بهترین کتانی ایرانی
 • فروش کتانی با کیفیت خوب و عالی
 • خرید عمده کتانی با کیفیت

تولیدی کتانی با کیفیت، کتانی مردانه با کیفیت

تولیدی کتانی با کیفیت

کتانی هایی در تهران تولید می شود که اصلا به بازار ایران توزیع نمی شود، کتانی هایی که به صورت کاملا سفارشی و به سفارش تاجر های خارجی تولید می شود و به کشور هایی مانند ارمنستان، آذربایجان و… صادر می شود.

این کتانی ها چه خصوصیاتی دارند؟ اگر می توان کتانی هایی با این کیفیت در ایران تولید کرد، چرا پس کتانی های ایرانی که اغلب مردم آن ها را خریداری می کنند، در این حد با کیفیت نیستند معمولا؟

چرا که کمیت کتانی بی کیفیت به مراتب بیشتر از کتانی های با کیفیت می باشد، این کتانی ها در حجم بیشتر ی تولید می شود، پروسه تولید ساده تری دارد، تولید کنندگان بیشتری دارد و البته فروش بالاتری هم دارند.

در کشور های دیگر، کشور هایی که مردم آن ها سال ها پیش از دوران های سخت اقتصادی عبور کرده اند، این تجربه را دارند که محصولات ارزان مناسب آن ها نیست و یک خرید ارزان الزاما خرید خوبی نمی باشد.
کتانی های با کیفیت ولی گران شانس بیش تری را برای فروش دارند در آن بازار ها تا کتانی بی کیفیت ارزان قیمت چرا که آن ها می دانند حتی اگر محصول را با قیمتی نا متعارف هم خریداری کرده باشند و مقداری پول اضافی پرداخت کرده باشند، باز هم از آن بهتر است که

در حالی که در ایرانی اگر یک کتانی ارزان را در کنار یک کتانی گران قیمت بگذاریم، محصول ارزان تر محبوب تر است مگر آن که فروشنده بتواند برعکس آن را ثابت کند کتونی گران قیمت بهتر است، البته از آنجایی هم که فروشندگان الزاتما متخصص نیستند و از سویی دیگر تفاوتی ندارند به هرحال در هر دو خرید او سود می کند برایش فرقی نمی کند که شما کدام محصول را خریداری کنید.

 • کتونی ارزان قیمت مردانه
 • بازار کفش کتانی تهران
 • خرید عمده کتانی با کیفیت مردانه
 • کتانی زنانه با کیفیت

 

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *