مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کتانی عمده اسپرت از تولیدی | تولیدی کتونی اسپرت

آنچه در این مقاله می خوانید .....

خرید کتانی ارزان قیمت برای حراجی هاصادرات کتانی اسپرت | صادرات کفش چرمی مردانهخرید عمده کتانی اسپرت مردانهخرید عمده کتانی اسپرت قابل شست و شو | شست و شو کتانیخرید کتونی اسپرت عمده در تهران برای صادرات
تولید کتونی تهران

خرید کتانی عمده اسپرت از تولیدی های ایرانی به چه صورتی می باشد، کتانی های تولید ایران دارای چه اندازه کیفیت هستند، فروش عمده کتانی تهران، در مدل های مختلفی انجام می شود، هر تولیدی دارای یک مدل و یک کیفیت خاص خود می باشد، اما به طور کلی کتانی اسپرت در ایران با کیفیت های هم خلیلی بالا تولید می شود و هم کتانی های بی کیفیت ارزان قیمت.

تولید کتونی تهران

خرید کتانی ارزان قیمت برای حراجی ها

خرید عمده کتانی اسپرت

برای خرید کتانی ارزان قیمت می توانید از طریق اینترنت نیز اقدام به خرید کنید، مرکز خرید کتانی اسپرت در ایران، در تهران و شهر های مختلفی وجود دارد، که هم امکان کسب اطلاعات در مورد مدل های کتونی اسپرت، قیمت کفش کتانی و کیفیت کفش و کتانی ها را به شما می دهد و هم امکان خرید غیر خضوری با قیمت درب کارخانه را برای تمام افرادی که زمان و فرصت مراجعه حضوری به کارخانه را ندارند فراهم نموده است.

این درحالیست که سال ها قبل یک فردی که مثلا از یکی از شهر های جنوبی یا شمالی کشور، اگر می خواست وارد تجارت، خرید و فروش کفش و کتانی بشود، نیاز به مراجعه حضوری به تهران، قم، تبریز یا اصفهان داشت.

گروه تولیدی صنعتی کفش ایلیا، قادر به تولید انواع کتانی اسپرت در مدل های مختلف و به روز می باشد که هر چند ماه نیز، مدل های جدیدتری را طراحی و وارد بازار ایران می کند.

همچنین در مورد مسئله صادرت کفش های چرمی مردانه نیز فعال هست، که در ادامه به آن نیز خواهیم پرداخت.

 • خرید عمده کتانی برای حراجی
 • حراج کتونی مردانه
 • خرید کتانی حراجی
 • حراج کتونی اسپرت
 • حرجی کتونی زنانه
 • خرید عمده کتانی دست فروشی
 • حاجی ارزانی کفش کتانی

صادرات کتانی اسپرت | صادرات کفش چرمی مردانه

در مورد صادرات کتانی اسپرت باید این نکته را در نظر داشت کمه در شرایط حال حاضر ایران و با توجه به ارزش پول ملی کشور، هزینه تمام شده محصولات ایرانی بسیار به صرفه و رقابتی با محصولات کشور هایی از قبیل چین خواهد بود.

از سویی دیگر موقعیت جغرافیایی ایران نیز در بحث حمل و نقل دریایی و زمینی کمک می کند که باز های ارسالی از مبدا ایران با سرعتی خوب و قابل قبول به مقصد برسد.

خرید کتانی عمده مردانه

از این رو در صورتی که محصولات ایرانی، دارای استاندارد های لازم برای صادرات باشند به خوبی می توانند سهم خود را در بازار های بین المللی پس بگیرند.

صادرات کتانی های ورزشی تولید ایران، در سطح بیشتری در سال ۹۸ نسبت به سال های قبل انجام گرفت، یکی از مهم ترین پارامتر هایی که محصولات را قابل صادر کردن می کند اشتروبل بودن و کف دوخت بودن کتانی های اسپرت می باشد.

کتانی های اسپرت در ایران، همگی هنوز کف دوزی و اشتروبل نشده اند که این اتفاق در سال های بعد رخ خواهد داد که یکی پس از دیگری، تولید کنندگان به سوی تولید کتانی اشتروبل شده سوق داده می شوند.

خرید کتانی عمده اسپرت اشتروبل شده نیز می تواند بسیار سود آور باشد.

خرید عمده کتانی اسپرت مردانه

بسیاری از افرادی که می خواهند وارد حوزه تجارت کفش و کتانی بشوند، سوال پی می آید که باید از چه مدل کار هایی شروع کنیم.

چرا برخی از مدل ها امکان صادر شدن را دارند، اما برخی مدل هایی که حتی شاید زیبا تر و جذاب تر هم باشند، توسط تاجران بین المللی کتانی مورد استقبال قرار نمی گیرند؟

تولیدی کفش اسپرت باکیفیت

اشتروبل چیست و چرا این اندازه اهمیت دارد؟

آنچه کتانی های اشتروبل را خوش نام کرده است، بدنامی کتانی هایی می باشد که اشتروبل شده نیستند، در کتانی های سبک حراجی و کتانی ارزان قیمت مردانه و زنانه، اگر دقت کرده باشید، در زیره کف کار، از تکسون های درجه دو و درجه سه استفاده می شود که در برخی از تولیدی ها، آن را با فوم، در برخی با جورابگیر و در برخی هم با سوزنی های نازک لمینت می کنند که این باعث شود مشتری یا هر کسی که در نگاه اول و در نگاه عوام ونه تخصصی به جنس نگاه می کند کتوجه جنس بدی که در کف آن کار شده است نشود.

از آنجایی که پا در بین تمام اندام بدن انسان باید، سرد ترین نقطه باشد و استفاده از کفش و کتانی گاهی پا را گرم تر از باقی نقاط بدن نگاه می دارد،این باعث تعریق زیاد پا می شود.

زمانی که پا زیاد در کفش یا کتانی باشد این تعریق باعث مرطوب شدن هوای درون کتانی و کفش می شود.

تکسون و مقوا و این گونه مواد ها، نسبت به رطوبتا نه تنها مقاومت چندانی ندارند که اگر دچار رطوبت شوند، باعث بوی نامطبوع نیز می شوند که همین یکی از علت هایی هست که زمانی که کتانی های ارزان قیمت را استفاده می کنیم پای ما دچار بوی نامطبوعی می شود.

اما در مورد کتانی هایی که اشتروبل هستند این گونه نیت، کتانی های کف دوز و اشتروبل شده، دارای کفی هایی از جنس الیاف خشک می باشند که خود مانند یک عرق گیر باعث کاهش رطوبت کتانی می شود.

از سویی دیگر جنس هایی که به عنوان کفی اشتروبل دربازار به فروش می رسد و مورد استفاده تولید کنندگان ایرانی قرار می گیرید همگی در برابر رطوبت کاملا مقاوم هستند.

 • خرید کتانی عمده تهران
 • صادرات کتانی اسپرت
 • کتانی اسپرت ارزان
 • خرید کتانی عمده اسپرت زنانه
 • کفش کتونی اسپرت ارزان قیمت
 • کتونی ارزان قیمت عمده ای
 • خرید کتونی عمده شیراز
خرید عمده کتانی اسپرت قابل شست و شو | شست و شو کتانی

خرید کتانی بندر گناوه

در مورد کتانی های اسپرت پارچه ای و کفش کتانی ورزرشی، کتانی های چرمی و کقش کتونی های تولید شده با انواع فوم، دقت کرده باشید، خوب در مورد کتانی ها و هم در مورد کفش ها هیچ علتی ندارد که باعث خراب شدن کتانی ها به وسیله آب شود.

زمانی که به خرید کتانی های اوجینال خارجی می پردازیم، فروشنده به ما می گوید که به راحتی و با خیال راحت می توانید کتانی ها را در لباسشویی بشورید، گویی این یک امتیاز یا خصوصیت ویژه برای کتانی می باشد، درحالی که این گونه نیبست، قابل شست و شو بودن برای کتانی های اسپرت یک قابلیت عادی و الزامی هست، کتانی دائم در تمام با آب در خیابان ها، در گل و لای، روز های برفی و بارانی هست، و نباید آسیبی ببیند.

اما از انجایی که مدت زمان زیادی کتانی هایی در ایران تولید شد و هم از چین وارد شد کگه دارای کف دوزی نبوده اند و اشتروبل نشده بودند و در کف آن ها از موادی مانند تکسون استفاده شده بود، خوب این کتانی ها کمی که به رطوبت دچار می شدند، خراب می شدند ولی چون که مدت ازیادی این مکتانی ها در بازار عرضه شد، مردم به این رقم کیفیت کار عادت کردند تا این که کفش ایلیا این تابو را شکست و حتی کتانی های سبک حراجی خود را هم اشتروبل شده تویلد نمود.

کفش ایلیا اولین تولید کننده کتانی اسپرت ارزان قیمت به صورت اشتروبل شده و با ضمانت ۶ ماهه می باشد.

خرید کتونی اسپرت عمده در تهران برای صادرات

بازار خوب کتونی ارزان قیمت

در مورد کفش و کتانی هایی که تاجران آن ها را می پسندند باید یک سری موارد حتما رعایت شود. چرا که آنم ها در خرید کتانی عمده اسپرت و به طور کلای خرید های عمده الزامی هستند.

 1. یک دست بودن محصولات و عدم تفاوت آن ها با نمونه کار
  محصولات باید با هم یک دست باشند، یعنی کتانی هایی که تولید می شوند در هر تعدادی همگی از یک کیفیت ثابت برخوردار باشند و دقیقا همگی مانند یکدیگر باشند، این درحالیست که در برخی از تولیدی کتونی تهران کتانی های نمونه با کتانی هایی که در نهایت تحویل می دهند یکسان نیتسند همین باعث متضرر شدن تاجران می شوند، چرا که آن ها بر اساس همان حرف ها و قول ها گاهی قراداد بسته اند.
 2. تحویل به موقع
  شاید بتوان با دیر تحویل دادن کالا برخی از تاجران کتانی کنار بیایند، چرا که پروسه تولید گاهی زمان بر می شود، اما برخی از تولید کتونی در ایران قول یک تارخ خاصی را می دهند، درحالی که خودشان هم می دانند که در آن بازه زمانی محصول آن ها آماده تحیل نخواهد شد.
محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *