مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده کتانی باکیفیت ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

خرید عمده کتانی آدیداس مردانهفروش کتانی چینی در بازار کتانی ایرانکتانی تولید ایران با کیفیت عالیکتانی آدیداس تولید ایرانرنگ بندی کتانی آدیدس ایرانی

کتانی های با کیفیتی در ایران تولید می شوند که دست کمی از مدل های وارداتی ندارند، این کتانی ها هم مورد پسند نسل جوان می باشند و هم از کیفیت و استاندارد کافی جهت استفاده مداوم برخوردار هستند. خرید عمده کتانی باکیفیت ایرانی از مراکز فروش، تولید و پخش آن به این صورت هست که حداقل خرید یک سری کاری یا یک بسته ۱۰ جفتی کتانی یا بسته های ۱۲ جفتی کتانی می باشد، درصورتی که اگر قصد سفارش مدل خاصی از کتانی را داشته باشید معمولا حداقل سفارش ده هزار جفت خواهد بود و اگر تنها رنگ کار ها می خواهید به سفارش خودتان باشد حداقل سفارش ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ جفت خواهد بود.

خرید عمده کتانی با کیفیت ایرانی

خرید عمده کتانی آدیداس مردانه

خرید عمده کتانی آدیداس مردانه

کتانی های آدیداس مردانه که در ایرن تولید می شود، از کیفیت های خیلی بالا و مشابه اصلی وجود دارد تا کتانی هایی در سبک حراجی و ارزان قیمت.

کتانی هایی که آدیداس طراحی، معرفی و توزیع می کند پس از مدت بسیار کوتاهی، شاید کمتر از یک ماه تولید کنندگان خوب کشورمان مدل هایی مشابه آن مدل را تولید و با قیمتی مناسب مصرف کننده ایرانی و مردم دیگر کشور های ضعیف از لحاظ اقتصادی مانند کشور های خاورمیانه به بازار های ایران و بازار های کشور های همسایه توزیع می کنند.

هدف اصلی کتانی های طرح اصلی ایرانی پس از بازار ایران، صادرات به به عراق، ارمنستان، پاکستان، افغانستان، ترکمنستان و برخی کشور های عربی می باشد.

صادرات کتانی به عراق از طریق ایران در حجم انبوهی صورت می گیرد آن چنان که اگر در بازار کشف عراق شما حتی تفریحی یک قدمی بزنید قطعا چشمتان به کتانی باکیفیت ایرانی نیز خواهد افتاد.

صادرات کفش و کتانی به ارمنستان هم توسط تاجران کفش ایران و هم توسط تاجران کفش ارمنی انجام می شود.

در ارمنستان و آذربایجان کتانی های با کیفیت ایرانی به خوبی به فروش می رسند چون هم از لحاظ کیفیت مناسب هستند و هم با قیمتی در آن کشور ها به فروش می رسند که برای آن ها عالیست.

 • صادرات کتانی ایرانی به ارمنستان
 • صادرات کفش به عراق
 • صادرات کتانی به پاکستان
 • صادرات کفش و کتانی به افغانستان

کتانی های ارزان قیمت در بازار کفش ایران نیز در حجم بالایی تولید می شود.

فروش کتانی چینی در بازار کتانی ایران

فروش کتانی چینی در بازار کتانی ایران

کتانی های چینی در ایران سال ها وارد شد، کتانی های چینی اگرچه تقریبا تمام طرح هاشون کپی بود اما زیبا بود و قیمت آن ها نیز قابل رقابت بود.

کتانی های چینی که زیادی در ایران قانونا وارد می شوود و در حال رقابت با تولید خود ایران بودند، اما داستان از جایی سخت شد که کتانی های قاچاق چینی وارد ایران شد و آن هم در سطح انبوه که کار را برای تولید کنندگان ایرانی کمی سخت کرد.

کتانی های چینی به صورت قاچاق وارد ایران می شدند و مجددا از به صورت قاچاق از ایران به کشور های اطراف صادر می شدند.

خرید انواع کتانی چینی نه تنها در ایران بسیار انجام می شد که کپی کاران چینی موفق شدند به همه کشور هایی که دارارای تقاضا برای کتانی بودند کحصولات خود را بفروشند، و زمان زیادی گذشت تا بی کیفیتی این کتانی ها فهمیده شود.

البته نه به آن معنی که کتانی های چینی همه غیر قابل اعتماد هستند خیر چینی کشوری با دو میلیارد نفر جمعیت می باشد و همه نوع تولید در آن وجود دارد منتها سود کتانی های بی کیفیت آن برای تاجران هر کشوری بیش از سود ناشی از خرید و فروش کتانی خوب چینی بوده و به همه علت کتانی های بی کیفیت چینی فروش بالاتری در کشور های با بازار جهان دوم و سوم داشتد.

زمانی که شما به چین می روید و قیمت محصولی را می پرسید، آن ها به شما می گویند.

و زمانی که شما به چین می روید و به قیمت خودتان محصولی را سفارش می دهید آن ها شما را تامین می کنند.

بسیار تفاوت هست شما کالا را با قیمت خودش بخرید و وارد کشور کنید یا با قیمت خودتان بخرید وارد کشور  کنید.

مثلا یک کتانی اگر ۱۰ هرزار تومان باشد شما بگویید آن را با ۵ هزار تومان می خواهید هم آن ها به شما نه نمی گویند و اگز همان کتانی ۱۰ هزار تومانی را ۱۵ هزارتومان بخواهید هم به شما نه نمی گویند و بیش از ۳۰۰ درصد اختلاف قیمت تنها موثر از کیفیتی هست که خود شما آن را تایین می کنید.

بنابراین بد نامی کتانی های چینی در بازار ایران به لطف خود تاجران ایرانی و وارد کنندگان این کتانی ها هست.

بسیاری از  برند های بزرگ دنیا انبوه تولید خود را در چین انجام می دهند و آن را به کشور خود باز میگردانند و بسته بندی می کنند و فروش از کشور مبدا خوبی را برای خود مهیا می کنند درحالی که باز آن کتانی در این دوخته و ساخته شده است گرچه مهم نیست چرا که آن کتانی کیفیت لازم را دارا می باشد و مشکلی ایجاد نمی شود.

کتانی تولید ایران با کیفیت عالی

کتانی تولید ایران

الان چند سالی هست که نه تنها کتانی های چینی وارد ایران نمی شوند که حتی در بازار های کشور های اطراف هم کتانی های ایران سهمی از بازاری که پیش تر در اختیار چینی ها بود حالا به محصولات ایرانی اختصاص یافته است.

کتانی های با کیفیت ایرانی استاندارد هستند و کیفیت خوبی هم دارند.

در ایران سال هاست که صنعت کفش و کتانی به عنوان یک صنعت بزرگ درحال فعالیت می باشد و افراد متخصص زیادی در این صنعت در ایران وجود دارند.

اگر کتانی یاکیفیت ایرانی آن چنان با کیفیتی در سطح کتانی های درجه یک برند های رده اول در بازار یافت نمی کنید علت آن است که بازار ایران کشش تولید و توزیع انبوه کتانی در این سطوح را دارا نیست.

به هرحال تولید کننده ایرانی کتانی در وحله اول به بازار داخل کشور فکر می کند.

کتانی باکفیت ایرانی با قیمتی بسیار مناسب تر به دست مصرف کننده ایرانی می رسد که آن هم طبیعیست زمانی که در ایران تولید شود هزینه ی حمل تا ایران و مالیات های بین المللی و…. وجود ندارند که همگی بسیار در قیمت موثر هستند.

کتانی آدیداس تولید ایران

کتانی آدیداس تولید ایران

کتانی های آدیداس طرح ZX در تهران تولید می شوند.

با کیفیت های مختلف و زیادی تولید می شوند.

یکی از بهترین و به صرفه ترین نمونه های آن را که عکس آن را در بالا می بینید.

این کتانی با زیره E V A  که زیره نسبتا خوبی می باشد و با قیمتی اقتصادی و خوب روانه بازار شده است.

این کتانی ها تا امروز تنها به عراق ارسال شده اند.

ظاهری زیبا و جوان پسند دارند.

اشتروبل و کف دوزی شده می باشند.

بسیار سبک و با رنگ بندی مختلف

این کتانی های از سایز میانه قابل تهیه می باشند که می شود سایز ۳۷ تا ۴۰

 • خرید کتانی پسرانه
 • کتانی شیک دخترانه
 • کتانی ورزشی زنانه
 • کتانی آدیداس اسپرت

و در سایز مردانه نیز آن در رنگ بندی دیگری در حال تولید می باشد که می شود از سایز ۴۱ تا ۴۴

 • کتانی اسپرت مردانه
 • آدیداس مردانه با کیفیت
 • خرید کتانی با کیفیت مردانه
 • آدیداس طرح اصلی
 • آدیدس های کپی

رنگ بندی کتانی آدیدس ایرانی

رنگ بندی کتانی آدیداس مردانه به این چند موردی که عکس آن را قرار  دارده ایم خلاصه نمی شود و بسیار رنگ بندی متنوع تری دارد و هر هفته ممکن است رنگی جدید به تولید آن اضافه یا کم شود تنها هدف ما آشنایی شما با ظاهر کلی کتانی می باشد.

البته کتانی های ارزان قیمت تری هم در ایران زیبا و با کیفیت تولید می شود.

محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *