مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید عمده کفش چرم

آنچه در این مقاله می خوانید .....

تولیدی کفش چرمتولید کننده کفش چرم مردانهخرید کفش چرم اسپرت
تولیدی کفش چرم شیراز

نولید عمده کفش چرم در ایران از گذشته انجام می شده اما پس از مشکاتی که در این یکی دو سال اخیر برای کشورمان پیش آمده است و افزایش قیمت چرم، از سویی دیگر مشکلات اقتصادی که تب تند تری از قبل دارند، دیگر کفش چرم کمتری در بازار ایران فروخته شده و از سویی دیگر کفش چرم کمتری تولید می شود.

تولیدی کفش چرم

تولیدی کفش چرم

تولیدی کفش چرم در تهران، تبریز و ورامین و قم فعال تر از سایر نقاط کشور درحال فعالیت هستند.

کفش های با کیفیت باالا و صادراتی که در ایران تولید می شوند واقعا و حتما درجه۰ یک هستند و یکی از بهترین و با کیفیت ترین کشور های تولید کننده کفش تا همین چند دهه گذشته ایران بوده است.

تولیدی کفش چرم شیراز

برای تولید کفش چرم نه تنها سرمایی بیش تر ی نیاز هست که مهم تر از آن به نیرو ها متخصص بیش تری نیاز داریم، از آن جایی که هر اشتباه کوچکی در تولید کفش می تواند موجب از دور خارج شدن و خرابی کل آن شود پس در کفش چرم نمی توان به از نیری غیر متخصص استفاده کرد چرا که باید ضریف ختی نزدیک به صفر باشد.

اگر تنها یک سری کاری خراب شود، اگر آن را در کمترین حالت ۳۰ جفت در نظر بگیریم ۳۰ جفت کفش چرم خراب شده است، ۳۰ جفت کفش چرم در ارزان ترین حالت چند می شود، تنها اگر هر دو یا سه ماه یک روز نیروی کار حال خوشی نداشته باشد و در کار خرابکاری کند بیش از آنچه می خواهیم از این کار سود کنیم متضرر خواهیم شد.

 • تولید عمده کفش چرم
 • تولیدی انواع کفش چرم
 • خرید انبوه کفش چرم
 • کفش چرم مردانه
 • کفش چرم زنانه
 • کتونی چرمی
 • تولید کننده چرم اهواز
 • خرید عمده کفش چرم شیراز

تولید کننده کفش چرم مردانه

خرید کفش چرم اهواز

با افزایش قیمت آن هم به این صورت در صنعت چرم، بسیاری از تولید کنندگان کفش چرمی، به تولید کفش های مصنوعی روی آوردند، آن ها از تامین مواد اولیه خود نگران بودند و حالا تغییر سبک داده اند.

گرچه این یک اشتباه به نظر می آید اما زمانی که عملا وارد کار  می شویم، موانع را از نزدیک می بینیم، ئدرک می کنیم که آن ها چرا این تصمیم را گرفته اند.

آما ها می گویند که در سال ۲۰۱۶ ایران بزرگ ترین صادر کننده پوست و چرم سبک در کل دنبا بوده است، این شاید به نظر خبر خوشی بیاید اما این یک فاجعه هست، همان طور که فروش نفت خام اثری ویران کننده بر اقتصاد دارد، فروختن چرم خام هم به همین صورت هست.

در صنعت نفت، صنایع پتروشیمی و … در ایران روزانه بیش از ۲ میلیون بشکه نفت مصرف می کنند و این یعنی کمتر از نصف میزان نفتی که در کشور تولید می وشد صرف این صنایع می وشد.

کفش چرم درجه یک

اما این نصف نفتی که در داخل از آن استفاده می کند، می شود مواد اولیه صنایع، می شود چسب، می شود مواد مورد نیاز برای زیره، می شود فوکو، می شود انواع پلاستیک و به این صورت از باز در ایران استفاده می شود یا از ایران خارج می شود، آن هم حالت خوبش آن است که در صنایع داخلی استفاده شود، در کل قانون اقتصاد می گوید تنها از چیزی را بفروش که دیگر نمی تواند از برای تو سود بیش تری  را به همراه داشته باشد.

شما یک بشکه نفت را چند صادر می کنید؟ مثلا میانگین بگیم ۵۰ دلار

برابری خواهد کرد با چند لیتر مواد اولیه در برخی صنایع

برابری خواهد کرد با یک ۴ لیتری چسب

و برابر است با یک چهارم فروش یک جفت کفش

راز موفقیت های اقتصادی و ثروت کشور های اروپایی هم به همین صورت هست، آن ها مواد اولیه را از کشور هایی که صنعت ندارند، خریده آن ها را فراوری کرده با چند برابر قیمت به همان کشور ها می فروشند.

برای مثال در همان سالی که ایران بزرگترین خام فروش چرم دنیا بود.

چین، ایتالیا و یونان از بزرگ ترین وارد کنندگان بودند،

در همان سال چین بزرگ ترین تولید کننده محصولات چرمی نیز بود، ایتالیا نیز سومین کشور صادر کننده محصولات چرمی در دنیا بود.

تولید عمده کفش و کیف به جنس چرم در این کشور ها یکی از ارز آور ترین صنایع آن هاست.

این در حالیست که ایران سهمی کمتر از یک درصد از صادرات محصولات چرمی را به دنیا داشت کانکه این آمار امروز بدتر نیز شده است.

کشور هایی که صنعت ندارند مجبور هستند ایم گونه عمل کنند، اما آیا ایران با یان همه تولید کننده و متخصص در زمینه تولید کیف چرمی، تولید کفش چرمی تولید کت چرمی و مواردی از این قبیل شایسته همچین جایگاه بازنده ای می باشد؟

خرید کفش چرم اسپرت

خرید کفش چرم اسپرت

پس دانستیم تولید کفش و کتونی چرمی جه قدر برای اقتصاد ایران مهم می باشد، و این صنعت در حال تحلیل رفتن می باشد.

کفش چرم در مدل های زیادی در یاران تولید می شود، این کفش ها را می توانید در فروشگاه کفش چرم ببینید، بیش تر فروشگاه های چرم فروشی و محصولات چرمی محصولات ایرانی را به فروش می رسانند.

شاید بتوان گفت بیش از ۶۵ درصد تمام محصولاتی چرمی که تا امروز در ایران دیده اید، تولید ایران بوده است.

انواع کفش چرم

 • کفش چرم مردانه سنگین
 • کفش اسپرت مردانه چرم
 • کفش زنانه مجلسی
 • تولید کفش چرم زنانه شیک و اسپرت
 • تولید عمده کفش چرمی بند دار
 • فروش عمده کفش چرمی ساده
محمدرضا عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ایلیا شما را به خرید بهترین کتانی اسپرت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *